לא הרווחת
לפגישת היכרות
נצלצל אליך

פתיחת או שיוני תכניות פנסיוני ללא סוכן מ 1 ביוני

כל חוסך שמעניין לפתוח קרן השתלמות, חיסכון וביטוח בקרן פנסיה, או קופת גמל יוכל לבצע זאת באופן עצמאי החל מ-1 ביוני באתרי האינטרנט של חברות הביטוח, ללא סוכן.

במידה וקיבלתם המלצה בחוות דעת של יועץ פנסיוני לביצוע פעולה מסוג זה תוכלו לנצל את הכניסה לתוקף של המפקח על הביטוח (מפקחת) המורות לגופים המוסדיים לאפשר לרוצים בכך להצטרף לקופות אלה ע"י פניה דרך אתרי האינטרנט שלהם ולא באמצעות סוכני ביטוח או יועצים פנסיונים שרישיונם מאפשר פעולת אלה וברור תוך קבלת עמלות הפצה שבדר"כ גורמות לייקור דמי הניהול שתשלמו.

גם במידה וקיבלת המלצה בחוות-דעת מיועץ בתאגיד ייעוץ אובייקטיבי שאינו מורשה בקבלת עמלות מהגופים (ראה כיצד נראה רישיון תאגיד כזהיש לגלול בעמוד המוצג למטה) , הרי שמעתה גם תהליך ההצטרפות הוקל באופן ניכר וגם תהליך המעבר מקרן אחת לרעותה הפך לדיגיטאלי ונוח. תוכלו לנצל את מלוא התועלת ולא תזדקקו ל"עזרת" סוכן או משווק כאמור ותמצו את מקסימום הוזלת דמי הניהול שבחוות דעת אובייקטיבית.

 

המפסידים הגדולים בעקבות ההוראה הינם סוכני הביטוח והיועצים שקיבלו עמלות הפצה (לדוגמא : הבנקים, אך לא רק הם)  ורבים מהם חוששים ובצדק כי יחוו  ירידה משמעותית בהכנסות.

מצד שני, חשוב לומר  חופש הבחירה הטוטאלי כמעט שניתן לחוסך, עלול גם ליצור נזקים בלתי הפיכים בזכות פרסומים לא אחראיים ממוקדים, כתבות של עיתונאים שאינם יועצים בהכשרתם (ובעצם עפ"י החוק מתן המלצה בנושאים אלה ע"י מי שאינו בעל רישיון יועץ הינה עבירה פלילית שדינה קנס ומאסר!)  וגם בשל בהיעדר חוות מקצועית הנערכת ע"י גוף אובייקטיבי מורשה ומפוקח שביכולות לבצע כחוק ניתוח צרכים מעמיק ונכון , השוואה מנומקת של כל האופציות לבחירת המכשיר המתאים, המסלול, והשינויים הדרושים במהלך החיים.

לשמחתנו, מהלכים אלה ומהלכים נוספים של האוצר צפויים לגרום לתחרות גדולה והוזלת עלויות של התוכניות.

פנסיה וחיים

צור קשר


למה ייעוץ פנסיוני

.

התזרים לוחץ?

בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל