נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת
מי אנחנו פורשור ייעוץ פנסיוני

על המייסד – דני טל

דני טל מייסד חברת פורשור מומחים, בוגר יחידה מובחרת בחיל הים, מצוללי הקישון, היה מרבית חייו איש עסקים. לאחר שחלה וגילה שגם מרבית הכסף ששילם לביטוח ירד לטמיון, הבין את הזכות של הציבור בייעוץ ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי,מקצועי ובלתי תלוי לשם מימוש זכויותיו בחוק.

 

כיום, כמייסד ומנכ"ל פורשור ייעוץ פנסיוני ביטוחי וכהוגה המקצוע החדש – יועץ ביטוחים ופנסיה בלתי תלוי, (מאז חקיקת חוק הפרדה בין ייעוץ לשיווק- " יועץ פנסיוני" ), הפך לדמות בולטת בנוף הביטוח בארץ. דני מפרסם מאמרים רבים ומתראיין בתקשורת כדי לקדם שינוי הכרחי בתחום מיוש זכויות והביטוח בארץ. פורשור יועצים - ייעוץ פנסיוני המאגדת את מיטב אנשי המקצוע בתחום הביטוח, הפיננסים, ההשקעות, התחום המשפטי ייעוץ פנסיוני וייעוץ המס, מספקת את ייעוץ הביטוח הפנסיוני האופטימאלי לאלה שרוצים להיות בטוחים לגמרי שהכספים שהם משלמים או שילמו אכן יקנו להם בעת הצורך זכויות מצילות חיים, ללא תשלומי כפל מיותרים.

צוות ייעוץ פנסיוני

רשימת שירותים

הניסיון מוכיח: בנושא כה חשוב וגורלי כמו הביטוח שלכם – אין שום הצדקה להזנחה! לחצו כאן וראו את רשימת השירותים החיוניים לעתידכם שתוכלו לקבל בחברת פורשור ייעוץ פנסיוני ביטוחי

דני טל: הדרמה שלי

לחצו כאן כדי לקרוא על סיפורי האישי! איך המחשבה שעברה לי בראש על שולחן הניתוחים, רגע אחרי שהודיעו לי שיש לי סיכויים של 5% לחיות, הייתה: איפה לעזאזל שמתי את כל ניירות הביטוח?!! ואיך התברר לי בדיעבד, שכל הביטוחים ששילמתי תמורתם כספים רבים כל כך ... התאדו!!!

פורשור מומחים -החברה

על המייסד – דני טל, שהקים את החברה לייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לאחר שחלה וחווה על בשרו מה קורה כאשר הביטוח לא מספק מענה הולם, על פורשור -חברה חדשה המספקת ייעוץ פנסיוני ומערכות תומכות לייעוץ ביטוחי ופנסיוני אובייקטיבי שלוקח בחשבון רק את הצרכים שלכם ולא של סוכני הביטוח!צור קשר


רישיון ייעוץ פנסיוני

בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל