לא הרווחת
לפגישת היכרות
נצלצל אליך
כללי ואתרים כלכליים

כתבות באתר ynet

כתבות בנושאי, פנסיה, ביטח,יעוץ פנסיוני, ביטוחי בריאות, ביטוחי סיעוד ועוד.

הבנק כשל כסוכן וישלם כמבטח

זוג עולים חדשים לקח הלוואה מובטחת במשכנתה ובביטוח חיים. לימים, נפטר הבעל, בעודו בן 53 בלבד.
"בעלך המנוח בכלל לא היה מבוטח אצלנו", הודיע הבנק לאלמנה. השופטת כוכבה לוי, מבית משפט השלום בתל אביב, בוחנת את הליך מתן ההלוואה ואת שאלת הכיסוי הביטוחי.

מדריך למבוטחים נפגעי אסון הכרמל

עם שוך הלהבות, מתחילים נפגעי השריפה באסון הכרמל, להתוודע אל החצר האחורית של מדינת ישראל, חצר הנשלטת על ידי נציגי חברות הביטוח, החוקרים, השמאים, המומחים, עורכי הדין והשופטים.
למרבה הצער, המאבק בחצר זו קשה מנשוא, ממושך ומתסכל.
כדי להקל על מי שעשו בחכמה, רכשו מבעוד מועד פוליסת ביטוח ומבקשים להצליח במימוש זכויותיהם, ריכזנו תשובות לשאלות שהועלו בפנינו וגם תשובות לטענות, שחברות הביטוח העלו בעבר כלפי נפגעי שריפות.
בברכה,
חיים קליר וצוות המשרד

תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח)( כללים למניעת ניגודי עניינים של רואה חשבון מבקר),

לידיעת עוסקים במתן ייעוץ פנסיוני : לא ימונה אדם לתפקיד רואה חשבון מבקר בגוף מוסדי ולא יכהן אדם כרואה חשבון מבקר בגוף מוסדי אלא אם כן הוא או תאגיד רואי החשבון בלתי תלויים בגוף המוסדי המבוקר;

חזקה כי רואה חשבון מבקר או תאגיד רואי חשבון תלויים בגוף המוסדי המבוקר, אם מתקיים לגביהם אחד מאלה:


היערכות יועצים פנסיוניים – 2010

יום עיון לבעלי מקצוע בתחום יעוץ מס, ייעוץ פנסיוני, לרו"ח , יועצים פנסיוניים, ועוסקים בהפרשות סוציאליות, בו נטפל בהפקדות עבור שכירים, עצמאים ובעלי שליטה במסגרת יעוץ פנסיוני תוך שימת דגש על מיקסום הטבות המס למעבידים, לשכירים, לעצמאים ולבעלי שליטה- מומלץ לכל יועץ פנסיוני.חיסכון פנסיוני – לפרוש בכבוד

החורף הגיע ואנו מחממים את הלבבות

קרא עוד אודות

יעוץ פנסיוני ,הפרשות פנסיוניות,קרן פנסיה,אל-פנסיה, תוכניות פנסיה,קופות גמל,רווח בייעוץ פנסיוני,הפסדי תשלומים, לחברות ביטוח ,תוכנות יעוץ פנסיוני,שכיר, שדרוג פיננסי,פגישת יעוץ פנסיוני,הערכת תועלות ביעוץ פנסיוני,חיסכון כספי,יעוץ פנסיוני – זכויות עובדים, פיקוח על שירותים פיננסיים ,הרווח שלך,הרשימה, הכסף הגדול,יעוץ משפחתי כלכלי,ניהול תקציב,תשלומים לפנסיה,הפרשות לפנסיה,סוכני ביטוח,יעוץ ביטוח, חוקים ותקנות ביטוח,משרד האוצר, התמחות ביעוץ פנסיוני,יעוץ פנסיה,הטבות לארגונים,,פנסיה חובה ,רשות נירות הערך, תוכנת יעוץ פנסיוני,דוח יעוץ פנסיוני,חברות ביטוח: איילון,הכשרת הישוב,הפניקס, כלל,מגדל,מנורה,קרנות פנסיה,הוזלת משכנתא ,,אגודים מקצועיים, מסמך הנמקה ביעוץ פנסיוני, זכויות עובדים, משרד האוצר פנסיה, ביטוח קבוצתי, מעסיקים, מימוש זכויות', חישוב מחזור משכנתא

למה גישור?

תפקידו של המגשר הוא לאפשר לצדדים להגיע לרעיונות ופתרונות משותפים. ואז כל אחד חש שהוא ניצח! כל צד חש שהפתרונות הם גם שלו ולא של שופט או בורר שהחליט עבורו!

סוכן הביטוח אינו מבוטח !

· בעקבות פסיקות אחרונות צפויה עליה בתביעות משפטיות כנגד סוכני ביטוח.
· החקיקה מאפשרת הוכחת נזק שיצר הסוכן במקביל להטלת האחריות הישירה עליו.
· פרק העונשין מאפשר למפקח על הביטוח עונשים מנהלתיים ובעצם "פתיחת דלת" למבקשים לתבוע
סוכנים בצדק או מתוך ההזדמנות שנוצרה לרווחיםקלים.

פטור ללקוח או פטור מאחריות

* אחד האלמנטים העיקריים המשמש כקידום מכירות ע"י מוכרני ביטוחים אלה הוא "פטור" מהצורך למלא הצהרות בריאות. * במקרים רבים עלול "פטור" זה לשמש את חברת הביטוח כעילה לדחיית תביעת ביטוח.

תאר לך..

שהיית נכנס כל חודש לסופרמרקט, של תוכניות ביטוח ופנסיה כשעיניך מכוסות. שהמוכר היה ממלא את העגלה שלך במצרכים מהמלאי שלו, מבלי לבדוק למה אתה זקוק...
שהיית משלם עבור אותם מצרכים, מספר פעמים ומחירים מוגזמים
למרות שניתן לקנות מוצרים זהים
במחירים פחותים בעשרות אחוזים !

שחלק מהמוצרים בכלל לא יגיעו במשלוח לביתך או יהיו לא תקינים לשימוש. ושסכום הקניה החודשית שלך .היה אלפי שקלים.
ולאורך השנים מאות אלפים!
האם היית מעדיף יועץ פנסיוני אובייקטיבי שישמור על האינטרסים שלך!

מדוע גם אני עוזב את סלקום

הגגים לקראת החג- חג חירות שמח ,

תם מהוא אומר

הטריקים והשטיקים של סוכני הביטוח: (פרק א' )

סוכן עשיר- מבוטח עני

הקשר בן התקציב הביתי לבין ניתוח ביטוח- אין כל ספק שחשוב מאוד שנדאג ללמד את עצמנו ואת ילדינו מהו ניהול תקציב, כיצד מנהלים סדרי עדיפויות כלכליים, ויתור על סיפוקים מידיים בדרך מהמינוס אל הפלוס בחשבון הבנק.

לפני שחותמים על פוליסת ביטוח החיים

לפני שאתם ממהרים לחתום על פוליסת ביטוח החיים שמציע לכם הסוכן, כדאי לכם לבדוק אם היא בכלל מתאימה לצרכים שלכם, באילו סעיפים אפשר לחסוך ומי בכלל לא צריך ביטוח שכזה. מדריך

חוצפה ישראלית - תרופות והשתלות

האם החכים הציבור הישראלי לבדוק את הזכויות המגיעות לו במסגרת מערכת הבריאות והביטוח לאומי בנושאי הבריאות והתרופות שאינן בסל לאחר שביתת חולי סרטן מעי הגס, ודאג לכסות עצמו כהלכה .
לאלה שטומנים ראשם בחול ,אלה שמגלים אחריות, ולאלה שלמרות שספגו קטסטרופה עדיין בוחרים להמר בחייהם ובחיי בני משפחתם, ולא פונים לייעוץ ביטוח בריאות מקצועי, מוגש מאמר זה.

גל פונים לבדיקת ביטוחי הבריאות בעקבות שביתת הרעב של חולי המעי הגס - מבצע תרומת ידעשנערך בחברת פורשור בשנת 2006

שוק ביטוחי הבריאות בישראל

  1. לעמוד הבא

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל