חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
שירות ללקוחות סוכנים ויועצים פנסיוניים
חוזר סוכנים ויועצים 2012-10-4 שירות ללקוחות סוכנים ויועצים פנסיוניים בעל רישיון נדרש לתת ללקוח שירות מקיף וכולל בכל ענין..
ייפוי כוח לבעל רישיון שיווק או ייעוץ פנסיוני
חוק הייעוץ הפנסיוני מסמיך בעלי רישיון לבצע פעולות מסוימות בעבור לקוח בכפוף לקבלת הסכמתו. בפרט, באפשרות בעל רישיון לבקש מגופים מוסדיים מידע אודות מוצרים פנסיוניים המנוהלים עבור לקוח, להעביר מידע אודות לקוח לגופים מוסדיים ולהעביר בקשות של לקוח לגופים מוסדיים לשם הצטרפות למוצר פנסיוני ולביצוע פעולות בו.
כיום, קיימים נוסחים שונים של ייפויי כוח, השונים זה מזה בהיקף הדרישות הקבועות בהן ובמהותן. ריבוי נוסחים של ייפוי כוח מקשה על תקשורת סדירה ויעילה בין בעלי רישיון לבין גופים מוסדיים.
חוזר זה קובע מבנה אחיד לטופס ייפוי כוח, באמצעותו יוכל לקוח לייפות את כוחו של בעל רישיון שיווק או ייעוץ פנסיוני לקבל מידע אודות החיסכון הפנסיוני המנוהל עבורו בגוף מוסדי
האוצר שוקל נסיגה ממסקנות בכר
האם חברי הכנסת הצעירים יבחנו מחדש את שוק ההון והעתיד הפנסיוני הצפוי להם בהעדר ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי- לקריא מעמרו של דני טל
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
דמי העמילות שישולמו לבעל הרישיון יהיו גבוהים יותר ככל שדמי הניהול שישלם הלקוח יהיו גבוהים יותר
עקב מספר פניות שהופנו לאגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, נבחנו לאחרונה מספר חוזים של גופים מוסדיים עם בעלי רישיון, ונמצא כי גופים מוסדיים נוהגים לשלם לבעלי רישיון (ייעוץ ושיווק פנסיוני)דמי עמילות שנגזרים מדמי הניהול שמשלם העמית או המבוטח. בהתאם לחוזים אלה, דמי העמילות שישולמו לבעל הרישיון יהיו גבוהים יותר ככל שדמי הניהול שישלם הלקוח יהיו גבוהים יותר
לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
ייעוץ פרישה

הפרישה מעבודה ומס הכנסה

 

הפרישה מעבודה הינה אירוע חשוב ומהותי בחיינו, בעיקר כשמדובר בפרישה ממעגל העבודה ויציאה לגמלאות. במועד זה, עומדים לרשותנו כספים רבים שצברנו בשנות עבודתנו הרבות, כגון: פיצויים, קצבאות, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד.

 

מרבית העובדים כלל לא ערים לכך שחלק מכספים אלה, ולעיתים חלק גדול מהם, חייב במס, ובדרך כלל לא פונים לקבלת ייעוץ בנושא. זאת ועוד, לאור שינויים שנעשו לאחרונה על-ידי רשויות המס, העובדים נדרשים למלא טפסים רבים ומורכבים שבדרך כלל אין להם בהם כל הבנה שהיא. בשל כך, עובדים רבים מקבלים החלטות מוטעות שעלולות לגרום להם נזקים כלכליים משמעותיים, מבלי שהם כלל ערים לכך.
מותר לציין, כי כספים אלה אמורים לשמש לשנים רבות לאחר הפרישה, ומכאן חשיבותו הרבה של הנושא.

אולם,תכנון מס מקצועי, תוך ניצול מלא ומושכל של הוראות החוק,
עשוי להפחית את חבות המס בגין הכספים העומדים לרשותנו
בפרישה באופן משמעותי!

 

אנו מתמחים במתן ייעוץ מס לפרישה בשיטת One Stop Shop, על-ידי ריכוז כלל שירותי ייעוץ המס הנדרשים לעובד תחת קורת גג אחת.

חברתנו הנה חברה פרטית ובלתי תלויה, דבר המבטיח כי הייעוץ המוענק על-ידנו הנו אובייקטיבי לחלוטין ותוך ראיית צרכי הלקוח וטובתו הבלעדית בלבד.

 

מנכ"ל החברה בה אנו נעזרים , שהנו גם אחד מבעליה, הנו רו"ח צביקה משבנק
ששימש כאחראי על המיסוי הפנסיוני ברשות המסים ונחשב לבכיר יועצי המיסוי
הפנסיוני בישראל.

 ייעוץ מס לפרישה

 

בשל מורכבות חוקי המס החלים על הכספים שנצברו בפרישה, נוצרים מספר מסלולי פרישה אפשריים, כאשר לכל מסלול תוצאת מס שונה. הדבר תלוי בין היתר בתקופת העבודה, בגובה הסכומים שנצברו ובסוגם, במועד צבירתם וקבלתם, בגיל הפרישה, ברמת ההכנסה לפני ולאחר הפרישה, במצב הבריאותי ועוד.

 

כדי לקבל במועד הפרישה את ההחלטה המתאימה ביותר, יש צורך להביא בחשבון את כל הגורמים הנ"ל ולשקללם יחד לשם יצירת מסלול הפרישה האופטימאלי שעונה על צרכי העובד בצורה הטובה ביותר ובכפוף לחבות המס הנמוכה ביותר.   

   

המטרות:

ניתוח כל מסלולי הפרישה האלטרנטיביים והצגת חלופות אפשריות

בחירת מסלול הפרישה המתאים ביותר לצרכי העובד בכפוף לחבות המס הנמוכה ביותר

מילוי אוטומאטי של כל הטפסים הנדרשים לצורך טיפול מול רשויות המס

ייצוג מול רשויות המס והשגת כל האישורים הנדרשים לפי חוק

ייצוג מול רשויות המס וקבלת כל האישורים הנדרשים לפי חוק

מילוי כל הטפסים הנדרשים לטיפול מול רשויות המס

בחירת מסלול הפרישה האופטימאלי בכפוף לחבות מס מינימאלית

ניתוח כל מסלולי הפרישה האלטרנטיביים והצגת חלופות

אפשריות

 

 

 

 


ניתוח מסלולי הפרישה ובחירת מסלול הפרישה האופטימאלי בו חבות המס הנה הנמוכה ביותר, נעשה בין היתר באמצעות מערכת ייעוץ חדשה וייחודית - BEST ADVISE.

 

כשירות משלים לייעוץ המס לפרישה, אנו ממלאים לעובד את כל הטפסים הרבים והמורכבים אותם הוא נדרש למלא לצורך טיפול מול רשויות המס, ואף פועלים להשיג עבורו את כל האישורים הנדרשים לפי חוק.

 

 

מערכת BEST ADVISE

 

מערכת BEST ADVISE פותחה באופן בלעדי על-ידי רו"ח צביקה משבנק ששימש כאחראי על המיסוי הפנסיוני ברשות המסים ונחשב לבכיר יועצי המיסוי הפנסיוני בישראל.

 

מערכת BEST ADVISE הנה מערכת ייעוץ חדשה וייחודית שנבנתה בהסתמך על ידע מקצועי וניסיון מעשי רב שנרכש בתחום, והיא מביאה בחשבון את כל היבטי המס הרבים והמורכבים הקשורים לפרישה.

 

מערכת BEST ADVISE מאפשרת:

§         ניתוח כל מסלולי הפרישה הקיימים והצגת חלופות אפשריות בכפוף לחבות מס מינימאלית.

§         הצגת תזרים הכנסות עתידי לאחר הפרישה בכל מסלול וחלופה אפשריים.

§         מציאת נקודות איזון להשוואה בין מסלולי פרישה שונים.

§         גמישות רבה ביחס לנתונים והנחות, והתאמה מהירה לנתונים והנחות משתנים ומגוונים.

§         מילוי אוטומאטי של הטפסים הנדרשים לטיפול מול רשויות המס (טופס 161, טופס 161א, טופס 116ג).

 

הידע המקצועי והניסיון המעשי הרב שרכשנו בתחום, יחד עם מערכת BEST ADVISE שמהווה עבורנו כלי עזר תומך החלטה רב משמעות, מאפשרים לנו להעניק לעובד את ייעוץ המס האופטימאלי ביחס למסלול הפרישה המתאים לו ביותר ובכפוף לחבות המס הנמוכה ביותר.

מחיר פגישת ייעוץ  "אחד על אחד"  במשרדנו הכוללת מילוי טפסים הינו: 1450 ש"ח כולל מע"מ
 

 

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל