נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת
קישורים בנושא יעוץ פנסיוני


תוכנית פנסיה

 

מהי תוכנית פנסיה? למי היא מתאימה? ולמה בכלל כדאי לעשות אותה? תוכנית פנסיה הינה תוכנית הנבנית על ידי יועץ פנסיוני,או על ידי פנייתכם האישית לחברות פרטיות המציעות שרותי פנסיה. תוכנית פנסיה מתאימה לכל אחד החל מאנשים שכירים ועד לעצמאיים. תוכנית פנסיה זאת תהיה מורכבת על ידי בנייתו של  תיק פנסיוני אישי משלכם, ומלבד זאת יוצעו לכם אפיקי השקעה בהם תוכלו להשקיע את כספכם. תוכנית פנסיה בדרך כלל מורכבת מביטוח מנהלים, קרן פנסיה והשתלמות וקופות גמל. כאשר ביטוח מנהלים הינו מעין ביטוח שמעניק מקום העבודה והוא כולל ביטוח חיים למקרים של מוות או אי כשירות לעבוד וכן מהווה גם חיסכון לגיל פנסיה, ואילו קרן פנסיה הינה חסכון של כסף במקרה של אי כשירות או מוות ובמידה שהעובד מגיע לגיל פרישה ויוצא מן העבודה.

 

כך גם לגבי קופת גמל, שגם היא מהווה מעין חסכון לעובד לטווח זמן שנקבע על ידיו. יתרה מזאת, ישנם עובדים שמשקיעים בכל אחת מן הצורות שנמנו לעיל, ואילו יש כאלה שבוחרים להשקיע רק בחלקם. כל זאת בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם האישיים. תוכנית פנסיה זו תקבע לפי בחירת הלקוח ובהתאמה עד כמה שאפשר לצרכיו ובקשותיו. כיום, מרבית מקומות העבודה מציעים להצטרף להסדרי פנסיה הבונים תוכנית פנסיה אחידה לכל העובדים, אך זכרו שקיימת בה הינכם יכולים לסרב להצטרף לתוכניות אלו.
סירוב כזה יותיר לכם אופציות מרובות יותר לבניית תוכנית פנסיה. אמנם שרותי פנסיה אלו באופן פרטי יעלו לכם כמה מאות שקלים בחודש, אך הם לעיתים פוטנציאליים יותר מאלו המוצעים לכם דרך מקום העבודה. אם הינכם מעוניינים לקרוא מידע נוסף בכל הקשור לנושא תוכנית פנסיה, תוכלו להיעזר באתרי אינטרנט המוקדשים לנושא זה. אתרים אלו יהיו בדרך כלל אתרים של חברות פרטיות, עליהן נמנות חברות ביטוח גדולות וקטנות. מלבד זאת, תוכלו להתייעץ עם צוות מומחים שעומד ברשות כל פורום העוסק בכל בנושא תוכנית פנסיה וכן לקרוא שאלות ותשובות בכל הנוגע לנושא זה

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל