לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות

נפלאות הייעוץ הפנסיוני

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

תקופת הפנסיה יכולה להיות תקופה נפלאה - לאחר תום גידול הילדים, כשכבר לא חייבים "לקום לעבודה" - נשאר רק ליהנות מהחיים. זו הסיבה המרכזית שחשוב לדאוג להכנסה קבועה וגבוהה ככל האפשר לתקופת גיל הפרישה - וזאת, באמצעות חיסכון פנסיוני.

אנשים רבים, שכירים ועצמאיים, המעוניינים להתחיל להפריש כספים לגיל הפנסיה, מתלבטים כיצד הכי נכון לעשות זאת - ובצדק. הנתונים הפיננסיים על הגופים השונים המספקים אפשרויות רבות לחיסכון פנסיוני מבלבלים. ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי יאפשר ניתוח ברור ונטול אינטרסים וזיהוי תכניות החיסכון האופטימאליות לכל חוסך לקראת גיל הפנסיה. עוד על ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי - במאמר שלפניכם.

מה ההבדל בין ייעוץ פנסיוני לייעוץ פנסיוני אובייקטיבי?

מרבית הגופים המספקים תכניות חיסכון לגיל פרישה מאפשרים ייעוץ עם מה שהם קוראים לו "יועץ פנסיוני". חשוב לשים לב כי "יועצים" אלו הינם משווקים  מטעם הגופים הפיננסיים, אינם אובייקטיביים. יש להם אינטרס, והוא הגדלת מעגל הלקוחות של הארגון. אם ישנם אפיקי חיסכון שהם משתלמים יותר עבור הארגון או עדיפים לו, מטבע הדברים יוצגו התכניות באופן מוטה.

לכן נקבע בחוק פיקוח על שירותים פיננסיים מאז 2005  כי על משווקים אסורה השימוש במילה ייעוץ ( וניגזרותיה)

לעיתים, ההצגה המוטה הזו מונעת מן המבוטח להשיג מידע אובייקטיבי ומדוייק שיבהיר לו איזו תכנית פנסיה מתאימה לו, ליכולתו לחסוך כיום, למידת הספקולטיביות והחלוקה הפנימית של ההשקעות והזכויות שהוא מעוניין להשיג, ולהתנהגות תכנית הפנסיה בהגיעכם לגיל הפרישה או חס וחלילה בעת מחלה או מוות.

ייעוץ אובייקטיבי - כל הנתונים, על השולחן

יועץ פנסיוני אובייקטיבי הינו יועץ חיצוני, המופעל ועובד מטעם המבוטח ואין לו העדפה לגוף פיננסי זה או אחר בבחירת תכנית החיסכון הפנסיוני. במרבית המקרים, מדובר על אדם בעל נסיון וידע בתחום החיסכון הפנסיוני, ש"נושם" את שוק תכניות החיסכון לתקופת הפנסיה ומכיר את התנאים בכל תכנית ובכל גוף כלכלי.

תפקידו של יועץ פנסיוני אובייקטיבי הוא להציג בפני החוסך את המשתנים העיקריים של תכניות הפנסיה, ואת יתרונותיהם וחסרונותיהם, ואז לבחור ביחד עם החוסר את תכנית החיסכון המתאימה לו ביותר, תוך התחשבות בהיקף ההוצאות הצפוי בגיל הפרישה, במצב הכלכלי היום ובשנים הבאות, ובהטבות המס המגיעות לכם עקב החיסכון.

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי - מתאים גם למי שכבר יש לו תכנית פנסיה

כיום, מאפשרת המדינה לנייד את החיסכון הפנסיוני בין חברות. כך, כאשר יש ספק באיכות אפיק החיסכון לגיל הפרישה אשר יש בידיכם, יועץ פנסיוני יוכל לבחון את תנאי החיסכון הקיימים כיום ולהמליץ על שינויים שיאפשרו חיסכון יעיל יותר, ותקציב חודשי גבוה יותר בגיל הפרישה.

חלק מחברות הייעוץ הפנסיוני פועלות תוך קבלת עמלות הפצה מוגבלות ואחידות (בשונה מסוכנים) ולחלקן ללא קבלת עמלות הפצה כלל , פרט חשוב המצוין ברישיונן מטעם משרד האוצר..

 

                                                                        

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל